| МОЩНОСТ | 380 W |
| БРОЙ ТАВИ | 5 |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | FDK 24 DW |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ: | 380 W |
| БРОЙ ТАВИ: | 5 |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.500 kg |
| EAN | 3838942927034 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 380 W |
| БРОЙ ТАВИ | 5 |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | FDK 24 DW |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ: | 380 W |
| БРОЙ ТАВИ: | 5 |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.500 kg |
| EAN | 3838942927034 |