| POWER | 2800 W |
| PRESET PROGRAMS | 10 |
| BASKET CAPACITY | 13.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL | ОТ 60 ДО 200 °C |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | AF2602D |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 2800 W |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| PRESET PROGRAMS: | 10 |
| BASKET CAPACITY: | 13.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | ОТ 60 ДО 200 °C |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 9.600 kg |
| EAN | 8414234730022 |















