| POWER | 1700 W |
| BASKET CAPACITY | 5.00 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | AF1700DB 5L |
| POWER: | 1700 W |
| BASKET CAPACITY: | 5.00 L |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION 1: | КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА 5L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/ИНОКС |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.600 kg |
| EAN | 3838782543340 |









