| МОЩНОСТ | 1700 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 5.00 L |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | AF1700DB 5L |
| МОЩНОСТ: | 1700 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 5.00 L |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 1: | КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА 5L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/ИНОКС |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.600 kg |
| EAN | 3838782543340 |









