| POWER | 2700 W |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | STORM 5.5L + 3.5L |
| POWER: | 2700 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.400 kg |
| EAN | 8422160055652 |










i
"" Today
Благодарение на дигиталния въздушен фритюрник с двойна купа Storm можете да готвите независимо две храни едновременно.

Гответе вашите рецепти по по-здравословен начин, с неговата технология за 360º високоскоростна циркулация на въздуха, те ще бъдат перфектни и с хрупкави резултати. Капацитетът му е 9L, разделен на две кофи, едната от 5.5L, а другата от 3.5L.

В допълнение има 8 предварително зададени програми: пържени картофи, печене (за бисквити например), месо, пилешки бут, пилешки крилца, морски дарове, зеленчуци и риба. Неговият контрол на времето и температурата е цифров, с таймер до 60 минути и контрол на температурата до 200ºC.

Има функция за едновременно завършване на готвенето на двете купи, което прави готвенето, което изисква по-малко време, да започне по-късно, така че и двете рецепти да завършат едновременно и да можете да се насладите на прясно приготвените ястия.

| POWER | 2700 W |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | STORM 5.5L + 3.5L |
| POWER: | 2700 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.400 kg |
| EAN | 8422160055652 |