| МОЩНОСТ | 2700 W |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | STORM 5.5L + 3.5L |
| МОЩНОСТ: | 2700 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.400 kg |
| EAN | 8422160055652 |










i
"" Днес
Благодарение на дигиталния въздушен фритюрник с двойна купа Storm можете да готвите независимо две храни едновременно.

Гответе вашите рецепти по по-здравословен начин, с неговата технология за 360º високоскоростна циркулация на въздуха, те ще бъдат перфектни и с хрупкави резултати. Капацитетът му е 9L, разделен на две кофи, едната от 5.5L, а другата от 3.5L.

В допълнение има 8 предварително зададени програми: пържени картофи, печене (за бисквити например), месо, пилешки бут, пилешки крилца, морски дарове, зеленчуци и риба. Неговият контрол на времето и температурата е цифров, с таймер до 60 минути и контрол на температурата до 200ºC.

Има функция за едновременно завършване на готвенето на двете купи, което прави готвенето, което изисква по-малко време, да започне по-късно, така че и двете рецепти да завършат едновременно и да можете да се насладите на прясно приготвените ястия.

| МОЩНОСТ | 2700 W |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | STORM 5.5L + 3.5L |
| МОЩНОСТ: | 2700 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.400 kg |
| EAN | 8422160055652 |