| POWER | 200 W |
| Brand | RUSSELL HOBBS |
| MODEL: | 24180-56 3,5 L |
| POWER: | 200 W |
| INTERNAL COVERING: | КЕРАМИЧНО |
| DISPLAY: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION 1: | КАПАЦИТЕТ ЗА 4 ПОРЦИИ |
| ADDITIONAL INFORMATION 2: | 3 ТЕМПЕРАТУРНИ НАСТРОЙКИ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН МАТ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.300 kg |
| EAN | 4008496938704 |









