| МОЩНОСТ | 200 W |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | 24180-56 3,5 L |
| МОЩНОСТ: | 200 W |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | КЕРАМИЧНО |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 1: | КАПАЦИТЕТ ЗА 4 ПОРЦИИ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 2: | 3 ТЕМПЕРАТУРНИ НАСТРОЙКИ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН МАТ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.300 kg |
| EAN | 4008496938704 |











