| POWER | 1200 W |
| Brand | AENO |
| MODEL: | SV1 |
| POWER: | 1200 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5291485011505 |







i
"" in 4 days


Прецизни настройки на температурата от 20 до 95 °C със стъпка от 0,5 °C.Прецизни настройки на времето с таймери до 100 часа и стъпки до 1 минута.
Удобните сензорни контроли ще стартират необходимия режим само с няколко докосвания. Дисплеят с подсветка ще показва текущата температура и оставащото време до края на процеса на готвене.


Позволява ви да създавате свои собствени рецепти за готвене, като задавате времето и температурата.
Всяка програма е оптималната комбинация от температура и време за готвене за сочно и крехко месо, птиче месо, плодове и зеленчуци, риба, морски дарове и много други.


Готвенето по метода су-вид не е възможно без поставяне на продукта във вакуумирана торбичка. Вакуумната запечатваща машина AENO, която е предназначена за автоматично вакуумиране и запечатване на торбички за храна, ще се справи отлично.
| POWER | 1200 W |
| Brand | AENO |
| MODEL: | SV1 |
| POWER: | 1200 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.190 kg |
| EAN | 5291485011505 |