| МОЩНОСТ | 1200 W |
| Марка | AENO |
| МОДЕЛ: | SV1 |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5291485011505 |







i
"" до 4 дни


Прецизни настройки на температурата от 20 до 95 °C със стъпка от 0,5 °C.Прецизни настройки на времето с таймери до 100 часа и стъпки до 1 минута.
Удобните сензорни контроли ще стартират необходимия режим само с няколко докосвания. Дисплеят с подсветка ще показва текущата температура и оставащото време до края на процеса на готвене.


Позволява ви да създавате свои собствени рецепти за готвене, като задавате времето и температурата.
Всяка програма е оптималната комбинация от температура и време за готвене за сочно и крехко месо, птиче месо, плодове и зеленчуци, риба, морски дарове и много други.


Готвенето по метода су-вид не е възможно без поставяне на продукта във вакуумирана торбичка. Вакуумната запечатваща машина AENO, която е предназначена за автоматично вакуумиране и запечатване на торбички за храна, ще се справи отлично.
| МОЩНОСТ | 1200 W |
| Марка | AENO |
| МОДЕЛ: | SV1 |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.190 kg |
| EAN | 5291485011505 |