| POWER | 1400 W |
| BASKET CAPACITY | 16.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES | Yes |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | VINTAGE CELESTE |
| TYPE HEALTHY COOKING: | EASY FRY OVEN&GRILL |
| POWER: | 1400 W |
| BASKET CAPACITY: | 16.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION 2: | ТЕМПЕРАТУРА ОТ 80°C ДО 230°C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.200 kg |
| EAN | 8003705122451 |



















