| POWER | 1400 W |
| BASKET CAPACITY | 16.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES | Yes |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | VINTAGE VERDE |
| POWER: | 1400 W |
| BASKET CAPACITY: | 16.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION 1: | УРЕД ЗА ЗДРАВ. ГОТВЕНЕ И ФУРНА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.200 kg |
| EAN | 8003705122444 |



















