| МОЩНОСТ | 1400 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 16.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ | Да |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | VINTAGE VERDE |
| МОЩНОСТ: | 1400 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 16.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 1: | УРЕД ЗА ЗДРАВ. ГОТВЕНЕ И ФУРНА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 8.200 kg |
| EAN | 8003705122444 |



















