| POWER | 1300 W |
| BASKET CAPACITY | 5.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL | 80-200 ˚С |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | AF-1243 |
| POWER: | 1300 W |
| BASKET CAPACITY: | 5.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | 80-200 ˚С |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.180 kg |
| EAN | 9003898712438 |





