| МОЩНОСТ | 1300 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 5.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | 80-200 ˚С |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | AF-1243 |
| МОЩНОСТ: | 1300 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 5.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | 80-200 ˚С |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.180 kg |
| EAN | 9003898712438 |





