| POWER | 1700 W |
| PRESET PROGRAMS | 6 |
| BASKET CAPACITY | 5.70 L |
| TEMPERATURE CONTROL | ДО 205°C |
| Brand | INSTANT |
| MODEL: | VORTEX PLUS CLEARCOOK |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 1700 W |
| PRESET PROGRAMS: | 6 |
| BASKET CAPACITY: | 5.70 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | ДО 205°C |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION 1: | ИНДИКАТОР ЗА ПРОГРЕСА НА ГОТВЕ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.000 kg |
| EAN | 810028586383 |












