| МОЩНОСТ | 1700 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 6 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 5.70 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | ДО 205°C |
| Марка | INSTANT |
| МОДЕЛ: | VORTEX PLUS CLEARCOOK |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 1700 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 6 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 5.70 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | ДО 205°C |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 1: | ИНДИКАТОР ЗА ПРОГРЕСА НА ГОТВЕ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.000 kg |
| EAN | 810028586383 |












