| POWER | 1400 W |
| PRESET PROGRAMS | 8 |
| BASKET CAPACITY | 5.50 L |
| TEMPERATURE CONTROL | 80–200°C |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | LEVITER DIGITAL 5 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 1400 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| PRESET PROGRAMS: | 8 |
| BASKET CAPACITY: | 5.50 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | 80–200°C |
| TIMER: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.100 kg |
| EAN | 8433766720394 |








