| МОЩНОСТ | 1400 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 8 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 5.50 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | 80–200°C |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | LEVITER DIGITAL 5 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 1400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 8 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 5.50 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | 80–200°C |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.100 kg |
| EAN | 8433766720394 |








