| PRESET PROGRAMS | 12 |
| BASKET CAPACITY | 9.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL | 40–200°C |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | NA552/00 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PRESET PROGRAMS: | 12 |
| BASKET CAPACITY: | 9.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | 40–200°C |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 10.970 kg |
| EAN | 8720389049286 |










