| POWER | 1400 W |
| PRESET PROGRAMS | 12 |
| BASKET CAPACITY | 4.20 L |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | NA322/00 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 1400 W |
| PRESET PROGRAMS: | 12 |
| BASKET CAPACITY: | 4.20 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.720 kg |
| EAN | 8720389034664 |












