| МОЩНОСТ | 1400 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 12 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 4.20 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | NA322/00 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 1400 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 12 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 4.20 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.720 kg |
| EAN | 8720389034664 |












