| POWER | 2750 W |
| PRESET PROGRAMS | 6 |
| BASKET CAPACITY | 10.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL | 40 – 200°C |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | NA462/70 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 2750 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PRESET PROGRAMS: | 6 |
| BASKET CAPACITY: | 10.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | 40 – 200°C |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 11.229 kg |
| EAN | 8720389072239 |








