| МОЩНОСТ | 2750 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 6 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 10.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | 40 – 200°C |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | NA462/70 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 2750 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 6 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 10.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | 40 – 200°C |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 11.229 kg |
| EAN | 8720389072239 |








