| POWER | 1830 W |
| PRESET PROGRAMS | 8 |
| BASKET CAPACITY | 6.50 L |
| TEMPERATURE CONTROL | ОТ 40°С ДО 220°С |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | EY801D15 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 1830 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PRESET PROGRAMS: | 8 |
| BASKET CAPACITY: | 6.50 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | ОТ 40°С ДО 220°С |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION 1: | ВМЕСТИМОСТ 6,5L |
| COLOUR: | СИВ/ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.870 kg |
| EAN | 3045387248253 |













