| POWER | 1500 W |
| BASKET CAPACITY | 4.20 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | EY201815 |
| POWER: | 1500 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| BASKET CAPACITY: | 4.20 L |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.710 kg |
| EAN | 3045380014565 |










