| МОЩНОСТ | 1500 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 4.20 L |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | EY201815 |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 4.20 L |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.710 kg |
| EAN | 3045380014565 |










