| POWER | 1550 W |
| BASKET CAPACITY | 4.60 L |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 415570011 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 1550 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| BASKET CAPACITY: | 4.60 L |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.800 kg |
| EAN | 4211129227179 |










