| МОЩНОСТ | 1550 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 4.60 L |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | 415570011 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 1550 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 4.60 L |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 8.800 kg |
| EAN | 4211129227179 |










