| POWER | 2750 W |
| PRESET PROGRAMS | 8 |
| BASKET CAPACITY | 9.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | NA353/10 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 2750 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| PRESET PROGRAMS: | 8 |
| BASKET CAPACITY: | 9.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| HEAT MAINTENANCE FUNCTION: | No |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.80 м |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.730 kg |
| EAN | 8720389035579 |









