| МОЩНОСТ | 2750 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 8 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 9.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | NA353/10 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 2750 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 8 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 9.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПОДДЪРЖАНЕ НА ТОПЛИНА: | Не |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.80 м |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 8.730 kg |
| EAN | 8720389035579 |









