| POWER | 1550 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | EY501815 |
| POWER: | 1550 W |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН МАТ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.700 kg |
| EAN | 3045380020764 |









| POWER | 1550 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | EY501815 |
| POWER: | 1550 W |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН МАТ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.700 kg |
| EAN | 3045380020764 |