| МОЩНОСТ | 1550 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | EY501815 |
| МОЩНОСТ: | 1550 W |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН МАТ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.700 kg |
| EAN | 3045380020764 |









| МОЩНОСТ | 1550 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | EY501815 |
| МОЩНОСТ: | 1550 W |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН МАТ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.700 kg |
| EAN | 3045380020764 |