| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | MAGSAFE 5000 mAh |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| COMPATIBILITY: | APPLE IPHONE WITH MAGSAFE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8018080426605 |






i
"" in 4 days
| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | MAGSAFE 5000 mAh |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| COMPATIBILITY: | APPLE IPHONE WITH MAGSAFE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8018080426605 |