| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | MAGSAFE 5000 mAh |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | APPLE IPHONE WITH MAGSAFE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018080426605 |






i
"" до 4 дни
| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | MAGSAFE 5000 mAh |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | APPLE IPHONE WITH MAGSAFE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018080426605 |