| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | 10000 MAH ORANGE |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| TYPE: | СОЛАРНО ЗАРЯДНО |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | ORANGE |
| EAN | 8018080480515 |






| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | 10000 MAH ORANGE |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| TYPE: | СОЛАРНО ЗАРЯДНО |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | ORANGE |
| EAN | 8018080480515 |