| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | 10000 MAH ORANGE |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| ТИП: | СОЛАРНО ЗАРЯДНО |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | ORANGE |
| EAN | 8018080480515 |






| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | 10000 MAH ORANGE |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| ТИП: | СОЛАРНО ЗАРЯДНО |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | ORANGE |
| EAN | 8018080480515 |