| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | SPB 10000 MAH/WIRELESS CHARGER |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| TYPE: | СОЛАРНО ЗАРЯДНО |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| COLOUR: | BLACK/ORANGE |
| EAN | 3800202093452 |











i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | SPB 10000 MAH/WIRELESS CHARGER |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| TYPE: | СОЛАРНО ЗАРЯДНО |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| COLOUR: | BLACK/ORANGE |
| EAN | 3800202093452 |