| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | DIVA |
| МОДЕЛ: | SPB 10000 MAH/WIRELESS CHARGER |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| ТИП: | СОЛАРНО ЗАРЯДНО |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ЦВЯТ: | BLACK/ORANGE |
| EAN | 3800202093452 |











i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | DIVA |
| МОДЕЛ: | SPB 10000 MAH/WIRELESS CHARGER |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| ТИП: | СОЛАРНО ЗАРЯДНО |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ЦВЯТ: | BLACK/ORANGE |
| EAN | 3800202093452 |