| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | 3MK |
| MODEL: | PASTELUP 10Ah 22.5W BLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| COMPATIBILITY: | USB-A, USB-C, MagSafe/Qi |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 5903108583176 |






i
"" in 7 days
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | 3MK |
| MODEL: | PASTELUP 10Ah 22.5W BLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| COMPATIBILITY: | USB-A, USB-C, MagSafe/Qi |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 5903108583176 |