| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | 3MK |
| МОДЕЛ: | PASTELUP 10Ah 22.5W BLACK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | USB-A, USB-C, MagSafe/Qi |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 5903108583176 |






i
"" до 7 дни
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | 3MK |
| МОДЕЛ: | PASTELUP 10Ah 22.5W BLACK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | USB-A, USB-C, MagSafe/Qi |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 5903108583176 |