| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | 3MK |
| MODEL: | PASTELUP 10Ah 22.5W WHITE |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| COMPATIBILITY: | USB-A, USB-C, MagSafe/Qi |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 5903108583268 |






i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | 3MK |
| MODEL: | PASTELUP 10Ah 22.5W WHITE |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| COMPATIBILITY: | USB-A, USB-C, MagSafe/Qi |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 5903108583268 |