| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | 3MK |
| МОДЕЛ: | PASTELUP 10Ah 22.5W WHITE |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | USB-A, USB-C, MagSafe/Qi |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 5903108583268 |






i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | 3MK |
| МОДЕЛ: | PASTELUP 10Ah 22.5W WHITE |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | USB-A, USB-C, MagSafe/Qi |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 5903108583268 |