| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | ANKER |
| MODEL: | 20000 mAh 87W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 194644197469 |



| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | ANKER |
| MODEL: | 20000 mAh 87W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 194644197469 |