| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | ANKER |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh 87W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 194644197469 |



| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | ANKER |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh 87W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 194644197469 |