| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | ANKER |
| MODEL: | Nano 5000 mAh 15W White |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 194644235451 |



| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | ANKER |
| MODEL: | Nano 5000 mAh 15W White |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 194644235451 |