| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | ANKER |
| МОДЕЛ: | Nano 5000 mAh 15W White |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 194644235451 |



| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | ANKER |
| МОДЕЛ: | Nano 5000 mAh 15W White |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 194644235451 |