| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | ANKER |
| MODEL: | Zolo 10000 mAh 30W Black |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 194644201081 |



| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | ANKER |
| MODEL: | Zolo 10000 mAh 30W Black |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 194644201081 |