| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | ANKER |
| МОДЕЛ: | Zolo 10000 mAh 30W Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 194644201081 |



| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | ANKER |
| МОДЕЛ: | Zolo 10000 mAh 30W Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 194644201081 |