| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | 10000 mAh CNE-CPB1006W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHTE |
| EAN | 5291485007591 |






i
"" Today

Тази външна батерия дава възможност за едновременно зареждане на две различни устройства с USB-A конектори. Тя се откроява с компактните си размери и стилен корпус. Вече не е необходимо да зареждате устройства едно след друго или да носите две отделни батерии.

| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | 10000 mAh CNE-CPB1006W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHTE |
| EAN | 5291485007591 |